مجموعه سایت های ما
جایی برای یادگیری بیشتر

افزونه yet another stars rating

0

افزونه Yasr یک افزونه رایگان برای افزودن سیستم امتیازدهی و نقد و بررسی به وردپرس می باشد که در هاب وردپرس برای شما قرار داده های .

افزونه Yasr Yet Another Stars Rating فارسی یک افزونه برای افزودن علامت ستاره در سرچ گوگل می باشد. این افزونه و افزونه KK Star Ratings به عنوان دو افزونه رایگان ستاره دار کردن مطالب وردپرس در گوگل بهترین انتخاب های رایگان در این زمینه می باشند. البته باید به این نکته توجه داشت که افزونه های حرفه ای مثل افزونه WP Schema Pro فارسی و افزونه WP Review Pro فارسی امکانات بی نظیری دارند که مطمئنا انتخاب های هوشمندانه تری خواهند بود. پیشنهاد وردپرس باران نیز بدون شک استفاده از یک افزونه ستاره حرفه ای در این زمینه می باشد.

افزونه Yasr Yet Another Stars Rating و گوتنبرگ

اگر از ویرایشگر جدید گوتنبرگ وردپرس استفاده می کنید نیز افزونه Yet Another Stars Rating کاملا هماهنگ خواهد بود. با نصب این افزونه یک بلوک اختصاصی برای ثبت امتیاز کلی مدیر به لیست بلوک های گوتنبرگ اضافه می شود. شما می توانید تنها با کلیک بر روی + و افزوندن بلوک امتیاز کلی Yasr نقد و بررسی خود را اضافه کنید.

علامت ستاره در سرچ گوگل با امتیاز بازدیدکنندگان

امتیاز کلی توسط مدیر سایت تعیین می شود و یک مقدار ثابت می باشد. در روش بهتر که پیشنهاد وردپرس باران نیز می باشد، به جای ثبت امتیاز ثابت توسط مدیر، امتیازدهی ستاره جهت ثبت آرای کاربران به نوشته ها اضافه خواهد شد. علامت ستاره در سرچ گوگل ممکن است با حساسیت هایی از جانب گوگل همراه باشد. ثبت امتیاز جعلی یا ثابت که کاربر در آن نقشی ندارد ممکن است منجر به جریمه هایی برای سایت شما شود. اما با افزودن سیستم امتیاز کاربران وردپرس به نوشته ها بدون هیچ مشکلی سایت شما در گوگل ستاره دار خواهد شد.

آموزش ستاره دار کردن پست ها و مطالب وردپرس در گوگل

برای دانلود و فعال کردن این افزونه می‌توانید در قسمت افزودن افزونه در پیشخوان وردپرستان اسم این افزونه رو سرچ و دانلود کنید، یا اینکه از مخزن وردپرس این افزونه رو دانلود نمایید.

پس از نصب افزونه بنابر عکس زیر به تنظیمات این افزونه هدایت می‌شوید. یا اینکه از طریق پیشخوان به میانبر Yet Another Stars Rating بروید و بر setting کلیک کنید. چون بیشتر گزینه‌ها فارسی سازی شده نیازی به راهنمایی بیشتر ندارد.

yet another stars rating افزونه

نکته مهم با افزونه Yet Another Stars Rating

تجربه نشان داده که گاهی اوقات پس از انتشار پست و ایندکس شدن مطلب توسط گوگل امتیاز مطلب نشان داده نشده، برای اینکه همیشه امتیاز مطلبتان در گوگل بطور حتمی نشان داده شود بهتر است که بطور دستی مطلبتان را ایندکس نمایید. جهت این کار باید گوگل وبمستر داشته باشید. ابتدا به مطلب خودتان ۵ ستاره دهید و سپس با نرم افزارهای تغییر آی پی داخل گوگل وبمسترتان شوید و طبق عکس زیر در قسمت Crawl و سپس Fetch as Google وارد شوید و مطلب خودتان رو توسط Fetch یا Fetch and render ایندکس نمایید.

این افزونه را در حالت اتوماتیک قرار ندهید چون ممکن است در زیر برگه‌ها و نوشته‌هایی که لازم ندارید هم امتیازدهی بگذارد مثلا صفحه نخست شما را امتیازدهی بگذارد به همین خاطر بهتر است حالت اتوماتیک را خاموش نمایید و در هر پستی که مایل به امتیازگذاری هستید از شورت کد آن استفاده کنید. جهت استفاده از شورت کد هم از گزینه‌ای که در قسمت دیداری ویرایش متن شما قرار داده شده می‌توانید استفاده کنید و هم از شورت کد زیر می‌توانید استفاده کنید

[yasr_visitor_votes size="medium"]

yet another stars rating افزونه

نصب افزونه ها و کانفیگ کردن آنها به این معنی نمی باشد که دیگر کار ستاره دار کردن مطالب در گوگل تمام شده است! همه چیز به گوگل و رتبه و محبوبیت شما نزد موتور جستجو گوگل دارد و آن تصمیم میگرید چه زمانی داده های ساخت یافته شمارا به نمایش قرار دهد ، گاها بین یک روز الی ۳ هفته به طول می انجامد تا گوگل صلاحیت سایت شمارا برای این نوع اسکیما تایید کند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
اشتراک
اطلاع از
guest
0 نظر
بازخورد های درون متن
مشاهده همه نظرات