مجموعه سایت های ما
جایی برای یادگیری بیشتر

ارسال ایمیل خوش آمدگویی سفارشی در وردپرس

0

ایمیل خوش آمدگویی یا استقبال سفارشی چیست در هاب وردپرس این آموزش را برای شما آماده کرده ایم .

آیا میخواید ارسال ایمیل بعد از ثبت نام کاربر در سایت وردپرسی خود را انجام دهید؟
ممکنه بخواید به کاربری ایمیل خوش‌‌آمد گویی ارسال کنید!
اگر شما اجازه ثبت‌‌نام کاربر در وبسایت را می‌‌دهید از آن پس هر کاربر که در وبسایت وردپرسی شما ثبت نام کند یا عملی رو انجام دهد یک ایمیل از سمت شما دریافت میکند.
برای ارسال ایمیل سفارشی در وردپرس ادامه مطالب را دنبال کنید.

با این که در حال حاضر کابر از سایت شما ایمیل خوش‌‌آمد گویی یا راهنمای سایت رو در یافت نمی‌‌کنه ولی ما اینجا به شما یاد میدیم چطور این کار رو انجام بدین.

ما در این مقاله به شما آموزش میدیم که چطور یک ایمیل خوش‌‌آمد گویی سفارشی برای کاربران خود ارسال کنید .

ما از Constant Contact استفاده خواهیم کرد که بهترین خدمات بازاریابی ایمیل برای مشاغل کوچک است. همین کار را می توان با سایر ارائه دهندگان خدمات ایمیل مانند SendinBlue ، ConvertKit ، Drip و موارد دیگر نیز انجام داد.
ابتدا باید برای یک حساب کاربری ثابت تماس بگیرید. پس از ثبت نام ، به صفحه مخاطبین بروید و بر روی دکمه Contacts (ایجاد ) کنار لیست های ایمیل کلیک کنید.

ارسال ایمیل خوش آمدگویی سفارشی در وردپرس

لیست ایمیل جایی است که شما تمام آدرس های ایمیل مخاطبین خود را ذخیره می کنید. به سادگی یک نام برای لیست ایمیل خود وارد کنید و دکمه “افزودن لیست” را کلیک کنید.

ارسال ایمیل خوش آمدگویی سفارشی در وردپرس

در مرحله بعد ، باید افزونه ثابت تماس بااشخاص را در وب سایت خود نصب و فعال کنید. این افزونه به عنوان اتصال دهنده بین وب سایت شما و ثابت تماس با ما ، عمل می کند.پس از فعال سازی ، باید به فرم ((تماس با ما )) در صفحه وصل شوید و بر روی دکمه” اتصال پلاگین “کلیک کنید.

این امر شما را به وب سایت ثابت تماس متصل می کند و در آنجا با اکانت خود وارد سیستم می شوید تا وب سایت خود را وصل کنید.پس از اتصال ، برای پیکربندی تنظیمات افزونه ، می توانید به صفحه فرم تماس با ما صفحه تنظیمات مراجعه کنید.

به قسمت Advanced Optin بروید و کادر کنار گزینه “افزودن کادر انتخاب به صفحه ثبت نام کاربر وردپرس را انتخاب کنید. پس از آن ، لیست ایمیل را که قبلاً ایجاد کرده اید ، از کشویی کنار گزینه “افزودن مشترکین به” انتخاب کنید.در زیر آن می توانید پیامی را که کاربران در صفحه مشاهده می کنند اضافه کنید.فراموش نکنید که برای ذخیره تنظیمات افزونه خود ، روی دکمه Save changes “ذخیره تغییرات” کلیک کنید.
اکنون می توانید به صفحه ثبت نام وب سایت وردپرس خود مراجعه کنید، صندوق تأیید را مشاهده کنید تا کاربران هنگام ثبت نام برای یک حساب کاربری در وب سایت خود ، در لیست ایمیل خود ثبت نام کنند.

ارسال ایمیل خوش آمدگویی سفارشی در وردپرس

حالا ، بیایید ایمیل استقبال را که کاربران هنگام ثبت نام دریافت می کنند ، ایجاد کنیم.

به سادگی به داشبورد ثابت تماس خود بروید و بر روی دکمه “Create” در زیر تب کمپین ها کلیک کنید.

ارسال ایمیل خوش آمدگویی سفارشی در وردپرس

ما ترتیب جدیدی از ایمیل را برای کاربران جدید تنظیم خواهیم کرد. برای انجام این کار ، باید کمپین “اتوماسیون ایمیل” را انتخاب کنید.

ارسال ایمیل خوش آمدگویی سفارشی در وردپرس

برای شروع روی صفحه بعد ، روی دکمه Create Automated Series “ایجاد خودکار سری” کلیک کنید.

ارسال ایمیل خوش آمدگویی سفارشی در وردپرس

در مرحله بعد از شما خواسته می شود که نامی را برای این سری خودکار ارائه دهید. از نامی استفاده کنید که به شما کمک می کند بعداً به راحتی این کمپین را شناسایی کنید.

ارسال ایمیل خوش آمدگویی سفارشی در وردپرس

سپس شما باید گزینه trigger را انتخاب کنید. وبعد از فهرست کشویی مورد ‘A contact joins a list “یک مخاطب به لیست می پیوندد” را انتخاب کنید و سپس کادر کنار لیست ایمیلی را که قبلاً ایجاد کرده اید ، تیک بزنید.

ارسال ایمیل خوش آمدگویی سفارشی در وردپرس

برای ادامه روی دکمه ذخیره کلیک کنید.اکنون ثابت تماس با ما سری خودکار را برای شما تنظیم می کند. در مرحله بعد ، شما می خواهید اولین ایمیل خود را ارسال کنید و سپس ایمیل خوش آمدگویی جدید خود را بسازید.

ارسال ایمیل خوش آمدگویی سفارشی در وردپرس

ثابت تماس با ده ها قالب ایمیل حرفه ای طراحی شده برای انتخاب وجود دارد. می توانید با یک کار شروع کنید و سپس از سازنده drag and drop برای تهیه ایمیل خود استفاده کنید.

ارسال ایمیل خوش آمدگویی سفارشی در وردپرس

پس از اتمام نوشتن ایمیل خوش آمدید ، بر روی دکمه Continue کلیک کنید تا ویرایشگر آن راذخیره کرده وبعد از آنجا خارج شوید.
هم اکنون می توانید به سادگی بر روی ‘Activate Button’ “دکمه فعال سازی” کلیک کنید تا این قیف زنده باز شود.

ایمیل های بعدی را در ((سری)) تنظیم کنید
بهترین قسمت در مورد استفاده از ثابت تماس و قیف خودکار خوش آمدید ایمیل این است که می توانید چندین ایمیل تنظیم کنید.
بعد از اولین ایمیل خود ، ممکن است بخواهید بررسی کنید که کاربر چگونه کار می کند؟ شاید آنها به کمی کمک نیاز دارند.بنابراین می توانید یک ایمیل دوم در مجموعه تنظیم کنید.
به سادگی بر روی دکمه ‘Add to series’ “افزودن به سری” کلیک کنید و سپس قبل از ارسال این پیام ایمیل مدت طولانی صبر کنید. پس از آن ، برای نوشتن ایمیل دوم خود در the welcome series(سری خوش آمدید ) روی Create New Email’ “ایجاد ایمیل جدید” کلیک کنید.

ارسال ایمیل خوش آمدگویی سفارشی در وردپرس

تماس ثابت اکنون سری استقبال شما را تنظیم کرده و کاربران جدید وردپرس پیام های ایمیل استقبال سفارشی شما را دریافت می کنند.

امیدواریم این مقاله راهنما ی خوبی برای شما کاربران باشد .

ممکن است شما دوست داشته باشید
اشتراک
اطلاع از
guest
0 نظر
بازخورد های درون متن
مشاهده همه نظرات