مجموعه سایت های ما
جایی برای یادگیری بیشتر

نمایش آب و هوای ایران در وردپرس

0

با یک آموزش وردپرس دیگر در هاب وردپرس در خدمت شما هستیم .

با این افزونه قادر خواهید بود تا آب و هوای تمامی شهر های ایران را در سایت وردپرس خود نمایش دهید!
در این آموزش قصد دارم . تا امکان نمایش آب و هوا در وردپرس را در قالب یک ابزارک در سایت وردپرسی نمایش دهم.
این افزونه توسط تیم وردپرس پارسی طراحی شده است و با استفاده از ان قادر خواهید بود تا بخشی را برای نمایش آب و هوا در سایت در نظر بگیرید. مخصوصا اگر وبسایت شما هواشناسی باشد.

امکان نمایش آب و هوا در وردپرس با wp-parsi iran weather

مراحل نصب و راه اندازی افزونه

برای نصب این افزونه وارد منوی افرونه > افزودن می شویم و بر روی گزینه بارگزاری افزونه کلیک می کنیم و افزونه فوق را نصب می کنیم. دیگر نیاز به انجام تنظیمات ندارید و می توانید به راحتی امکان نمایش آب و هوا در وردپرس را در سایت فراهم کنید.
پس از نصب و فعال سازی این افزونه به منوی نمایش > ابزارک ها مراجعه کنید خواهید دید که ابزارک جدیدی برای آب و هوای شهرهای ایران در آن اضافه شده است.. حال روی آن کلیک کرده و در هر بخش از سایت خود که قصد دارید نمایش داده شود آن را قرار داده و مشابه تصویر زیر موارد مربوط به نمایش ان را سفارشی سازی کنید.
نمایش آب و هوای ایران در وردپرس

همان طور که در بالا مشاهده می کنید میتوانید تمام امکانات یک سیستم هواشناسی را در سایت خود قرار دهید و از آن به راحتی برای نمایش آب و هوا در وردپرس استفاده کنید.

نتیجه عملکرد

مشخصات را با توجه به شهر مورد نظر خود وارد میکنیم و بر روی گزینه ذخیره کلیک میکنیم نتیجه را بر روی سایت خود مشاهده می کنیم:

نمایش آب و هوای ایران در وردپرس
همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید شما یک امکان برای نمایش آب و هوا در وردپرس را فراهم کرده و در وبسایت خود به نمایش می گذارید که کاملا فارسی و با موقعیت مشخص شده می باشد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
اشتراک
اطلاع از
guest
0 نظر
بازخورد های درون متن
مشاهده همه نظرات