مجموعه سایت های ما
جایی برای یادگیری بیشتر

آموزش افزودن دسته بندی و برچسب برگه ها در وردپرس

0

نحوه اضافه کردن دسته بندی و برچسب ها به برگه ها در وردپرس یکی از مواردی می باشد که شاید شما هم نیاز داشته باشید این کار را در سایت وردپرس خود انجام دهید در هاب وردپرس آموزش افزودن دسته بندی و برچسب برگه ها در وردپرس را برای شما آماده کرده ایم .

دسته بندی برگه ها در وردپرس و برچسب گذاری برگه ها در وردپرس قابلیتی هستش که به صورت پیشفرض در وردپرس وجود نداره و شاید شما هم بخواهید تا این امکان را در سایت وردپرسی خودتون فراهم کنید تا از امکان دسته‌بندی برای برگه در وردپرس و برچسب گذاری برگه در وردپرس استفاده کنید. همونطوری هم که در مقاله استفاده صحیح از دسته بندی و برچسب در وردپرس توضیح دادم دسته بندی و برچسب در وردپرس این امکان را به شما خواهد داد تا مطالب و نوشته‌های سایت وردپرسی خودتون را مرتب کرده و از بی نظمی خارج کنید. حالا در این بین ممکنه تا ساختار سایت شما به گونه‌ای باشه که برگه‌های زیادی هم در سایت داشته باشید که به هر دلیل خاصی که برای خودتون دارید میخواهید تا برگه های سایت شما جزو دسته بندی و برچسب در سایت شما قرار بگیره در صورتی که چنین امکانی براتون فراهم نیست.

بنابراین در این آموزش از پایگاه دانش وی میزبان ایرانیان قصد دارم تا به معرفی افزونه‌ای کاربردی بپردازم که با استفاده از اون قادر خواهید بود تا از امکان دسته بندی و برچسب گذاری برگه‌ها در وردپرس بهره‌مند شوید و به همین ترتیب در هر دسته بندی و برچسب که در سایت وردپرسی شما وجود داره علاوه بر نوشته ها بتونید برگه های موجود در این دسته بندی و برچسب را هم نمایش دهید. پس اگر شما هم به دنبال دسته بندی برگه ها در وردپرس و برچسب گذاری برگه ها در وردپرس هستید تا انتها با ما همراه باشید.

 

آموزش دسته بندی برگه ها در وردپرس و برچسب گذاری برگه ها

افزونه‌ای که قصد معرفی اونو دارم با عنوان Post Tags and Categories for Pages در مخزن وردپرس به ثبت رسیده و تاکنون تونسته تا بیش از ۳۰.۰۰۰ نصب فعال و کسب امتیاز ۴.۸ را ازآن خودش بکنه که با استفاده از اون قادر خواهید بود تا از امکان دسته بندی برگه ها در وردپرس و برچسب گذاری برای برگه ها در وردپرس بهره‌مند شوید. برای استفاده از این افزونه کافیه تا با کلیک روی دکمه زیر به صفحه افزونه مراجعه کرده و سپس با استفاده از آموزش آموزش نحوه نصب و کار کردن با افزونه ها در وردپرس اقدام به نصب و فعال سازی این افزونه در سایت وردپرسی خودتون بکنید.

بعد از نصب و فعال سازی این افزونه مشابه تصویر زیر خواهید دید که دو زیر منوی دیگه با عنوان دسته‌ها و برچسب‌ها به این منو اضافه شده که با مراجعه به هر کدوم از این منوها میتونید تا به دسته بندی و برچسب موجود در نوشته و یا برگه‌ها دسترسی داشته باشید.

آموزش افزودن دسته بندی و برچسب برگه ها در وردپرس

حالا برای استفاده از هر دسته بندی که در سایت شما وجود داره و امکان استفاده از برچسب در برگه های وردپرس کافیه تا به صفحه ویرایش یکی از برگه های سایت خودتون مراجعه کنید تا مشابه تصویر زیر ببینید دو باکس با نام‌های دسته‌ها و برچسب‌ها در صفحه ویرایش برگه اضافه شده‌اند. تو برگه‌ها هم میتونید تا دقیقا مثل نوشته‌ها عمل کرده و هر برگه را به دسته بندی و برچسب موجود در سایت خودتون مرتبط کنید.

آموزش افزودن دسته بندی و برچسب برگه ها در وردپرس

امیدوارم این آموزش هم مورد توجه و پسند شما قرار گرفته باشه و با استفاده از اون تونسته باشید تا نسبت به دسته بندی برگه ها در وردپرس و افزودن برچسب در برگه وردپرس اقدام کنید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
اشتراک
اطلاع از
guest
0 نظر
بازخورد های درون متن
مشاهده همه نظرات